Kalendarz imprez PZTKD - 2020

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie aktualne/uaktualnione
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie przełożone lub miejsce/data do ustalenia
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie anulowane

Data Nazwa Lokalizacja  
04.01 - 05.01 Ogólnopolskie Szkolenie Sędziów Mińsk Mazowiecki
04.01 - 05.01 Ogólnopolski Kurs Sędziowski Ogólnopolski Kurs Sędziowski Mińsk Mazowiecki
10.01 - 12.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
14.01 - 20.01 Centrale Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk
25.01 - 25.01 Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH Helmond, the Netherlands
30.01 - 02.02 Konsultacje Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn COS Spała
22.02 - 22.02 Seminarium z mistrzem Jerzym Jedutem dla stopni 6 kup i wyżej Głubczyce
24.02 - 24.02 Nikko Roma Open Roma, Włochy
28.02 - 01.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Nowa Ruda-Słupiec
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Dąbrowa Białostocka
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Dąbrowa Białostocka
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Tomaszów Mazowiecki
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
07.03 - 07.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
13.03 - 15.03 [ODWOŁANE] Copa Benidorm Costa Blanca Benidorm, Hiszpania
14.03 - 15.03 [ODWOŁANE] Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
14.03 - 15.03 [ODWOŁANE] International Presov Open Presov, Słowacja
21.03 - 21.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Młodzików (Dolnośląskie, Opolskie) Brzeg Dolny
21.03 - 21.03 [ODWOŁANE] Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów (Dolnośląskie, Opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Brzeg Dolny
21.03 - 21.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów Młodszych (Dolnośląskie, Opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Brzeg Dolny
21.03 - 21.03 [ODWOŁANE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Świerklany
21.03 - 21.03 [ODWOŁANE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Świerklany
27.03 - 29.03 [PRZEŁOŻONE NA 2021] Grand Prix Seniorów i Juniorów Pruszcz Gdański
03.04 - 05.04 [ODWOŁANE] Międzynarodowy Kurs Instruktorski Kloten, Szwajcaria
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Radzyń Podlaski
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Radzyń Podlaski
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Radzyń Podlaski
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Grodzisk Mazowiecki
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Boguszowice (Rybnik)
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Boguszowice (Rybnik)
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Boguszowice (Rybnik)
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Miękinia
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Miękinia
04.04 - 04.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Miękinia
05.04 - 05.04 [ODWOŁANE] Anxur Battle Terracina, Włochy
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Cedry Wielkie
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. Cedry Wielkie
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Cedry Wielkie
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Rawicz
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Rawicz
05.04 - 05.04 [PRZEŁOŻONE] iędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Rawicz
09.04 - 15.04 [ODWOŁANE] Międzynarodowy Kurs Instruktorski, IKC, IHC, IAC – Korea Tul Seul, Korea
18.04 - 28.04 [ODWOŁANE] Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy COS Spała
19.04 - 24.04 [ODWOŁANE] Konwent SportAccord Pekin, Chiny
20.04 - 25.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie)
30.04 - 03.05 [ODWOŁANE] 35 Seniorów i 26 Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Bratysława, Słowacja
08.05 - 10.05 Konsultacje województw Dolnośląskiego i Opolskiego Brzeg Dolny
15.05 - 17.05 [PRZEŁOŻONE] Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Głubczyce
22.05 - 24.05 [PRZEŁOŻONE] Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Nowa Ruda - Słupiec
30.05 - 30.05 Turniej o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Brzeg Dolny
12.06 - 14.06 [ODWOŁANE] Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
10.07 - 12.07 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Newcastle, England
28.08 - 04.09 [ODWOŁANE] Kurs instruktorski (warunek żeby kurs się odbył: 25 uczestników) Lublin
04.09 - 06.09 Międzynarodowy Kurs Instruktorski - Ricany Prague, Czech Republic
18.09 - 20.09 [NOWY TERMIN] Międzynarodowy Kurs Instruktorski Lublin
01.10 - 31.10 [TERMIN DO USTALENIA] Mistrzowstwa Warszawy Warszawa
05.10 - 11.10 [PRZEŁOŻONE NA 2022] VIII Puchar Świata Taekwon-Do Koper, Słowenia
11.10 - 11.10 Kongres Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do Koper, Słowenia
16.10 - 22.10 [NOWY TERMIN] Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzieżowców, XIV Mazovia Masters Cup & VII MP Seniorów Starszych i Weteranów Ciechanów
18.10 - 18.10 Walny Zjazd Delegatów PZTKD DO USTALENIA
23.10 - 24.10 Międzynarodowy Turniej Taekwon-do - Silesia Cup DO USTALENIA Brzeg Dolny
23.10 - 25.10 [NOWY TERMIN] Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda-Słupiec
06.11 - 08.11 [NOWY TERMIN] Mistrzostwa Polski Seniorów Gdańsk
13.11 - 15.11 [NOWY TERMIN] Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
11.12 - 13.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
27.12 - 29.12 Konsultacje województw Dolnośląskiego i Opolskiego Brzeg Dolny