Kalendarz imprez PZTKD - 2024

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie aktualne/uaktualnione
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie przełożone lub miejsce/data do ustalenia
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie anulowane

Data Nazwa Lokalizacja  
07.01 - 07.01 Open Dutch 2024 Helmond, The Netherlands
26.01 - 29.01 Konsultacja Reprezentacji Polski Taekwon-Do COS Cetniewo
29.01 - 04.02 XXII Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD Szczyrk
10.02 - 11.02 Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe z Mistrzem Jerzym Jedutem Tomaszów Mazowiecki
16.02 - 18.02 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Uzbekistan
17.02 - 18.02 Ogólnopolski Kurs Sędziowski Ogólnopolski Kurs Sędziowski
24.02 - 25.02 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
01.03 - 03.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Nowa Ruda Słupiec
09.03 - 10.03 An-Do CUP
NEWS: II Edycja An-Do Cup 2024-02-03
Pruszcz Gdański
10.03 - 10.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Firlej
10.03 - 10.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Firlej
14.03 - 17.03 Konsultacja Reprezentacji Polski Taekwon-Do COS Cetniewo
16.03 - 17.03 Nikko Roma Open Rzym, Włochy
23.03 - 24.03 Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów Tomaszów Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Do ustalenia
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Do ustalenia
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Do ustalenia
06.04 - 06.04 White Card – Peace and Sport Online
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Radzyń Podlaski
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Radzyń Podlaski
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Radzyń Podlaski
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – I eliminacja do MP Juniorów Młodszych Stęszew
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – I eliminacja do MP Juniorów Stęszew
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Złotoryja
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Złotoryja
10.04 - 14.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Taekwon-Do Do ustalenia
17.04 - 21.04 XXXVI Seniorów, XXIX Juniorów i I Pre-Juniorów Mistrzostwa Europy Lublin
19.04 - 22.04 XXXVIII Seniorów i XXIX Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Lublin
19.04 - 19.04 Anxur Battle Terracina, Włochy
27.04 - 27.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Grodzisk Mazow.
27.04 - 27.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazow.
27.04 - 27.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Grodzisk Mazow.
10.05 - 12.05 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Miasto do ustalenia, Hiszpania
11.05 - 11.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – II eliminacja do MP Juniorów Tomaszów Mazow.
11.05 - 11.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – II eliminacja do MP Juniorów Młodszych Tomaszów Mazow.
11.05 - 11.05 Otwarty Turniej Dzieci (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Tomaszów Mazow.
17.05 - 19.05 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorów Starszych Rybnik
24.05 - 26.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Brzeg Dolny
31.05 - 02.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
07.06 - 09.06 Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Do ustalenia
13.06 - 16.06 [IMPREZA ODWOŁANA] Puchar Europy i Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży Banja Luca, Bosnia
13.06 - 16.06 XIII Puchar Europy Taekwon-do, w terminie Banja Luka, Bośnia i Hercegowina
13.09 - 15.09 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Tampere, Finlandia
20.09 - 22.09 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Cagliari, Włochy
11.10 - 13.10 XVIII Mazovia Masters Cup & X MP Weteranów Ciechanów
17.10 - 20.10 Konsultacja Reprezentacji Polski Taekwon-Do Do ustalenia
25.10 - 03.11 IX Puchar Świata Taekwon-do Mar del Plata, Argentyna
08.11 - 10.11 Międzynarodowy Kurs Adapted Miasto do ustalenia, Hiszpania
08.11 - 10.11 Międzynarodowy Kurs Harmony Miasto do ustalenia, Hiszpania
08.11 - 10.11 Międzynarodowy Kurs Kids Miasto do ustalenia, Hiszpania
09.11 - 10.11 Mistrzostwa Warszawy – Dzieci Młodzicy, Jun. Mł/Jun. Warszawa
16.11 - 17.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
14.12 - 15.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin