Kalendarz imprez PZTKD - 2022

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie aktualne/uaktualnione
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie przełożone lub miejsce/data do ustalenia
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie anulowane

Data Nazwa Lokalizacja  
15.01 - 15.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Lublin, Poland
22.01 - 22.01 Seminarium Taekwondix 2022 Wrocław
23.01 - 23.01 Międzynarodowy Kurs Do – część I Online/Zoom
29.01 - 30.01 Ogólnopolski Kurs Sędziowski | 29-30.01 lub 5-6.02 Do ustalenia
30.01 - 30.01 Międzynarodowy Kurs Do – część II Online/Zoom
06.02 - 06.02 Puchar Polski Pankration Lublin
14.02 - 20.02 XX Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD Szczyrk
25.02 - 27.02 International Instructor Course Dublin, Irlandia
25.02 - 25.02 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
25.02 - 25.02 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
04.03 - 06.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Nowa Ruda-Słupiec
12.03 - 12.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew k. Poznania
12.03 - 12.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
12.03 - 12.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew k. Poznania
12.03 - 13.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów | 12 lub 13.03 Lubartow
12.03 - 13.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | 12 lub 13.03 Lubartow
12.03 - 12.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rybnik lub Boguszowice
12.03 - 12.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Rybnik lub Boguszowice
13.03 - 13.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (zachodnio-pomorskie, pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Pruszcz Gdański
13.03 - 13.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (zachodnio-pomorskie, pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Pruszcz Gdański
13.03 - 13.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (zachodnio-pomorskie, pomorskie) Pruszcz Gdański
18.03 - 20.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
19.03 - 19.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Pułtusk
19.03 - 19.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Pułtusk
19.03 - 19.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Pułtusk
19.03 - 19.03 Nikko Roma Open Rzym, Włochy
25.03 - 27.03 Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów Głubczyce
02.04 - 02.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
02.04 - 02.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Młodszych Tomaszów Mazowiecki
02.04 - 02.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Rybnik lub Boguszowice
02.04 - 02.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Rybnik lub Boguszowice
02.04 - 02.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Rybnik lub Boguszowice
03.04 - 03.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
03.04 - 03.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Lublin
03.04 - 03.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lublin
06.04 - 06.04 White Card – Peace and Sport Online
08.04 - 10.04 International Instructor Course Korea
09.04 - 09.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Miękinia
09.04 - 09.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Miękinia
19.04 - 19.04 Anxur Battle Terracina, Włochy
21.04 - 26.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Taekwon-Do Spała
26.04 - 01.05 XXXVI Seniorów i XXVII Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Porec, Croatia
13.05 - 15.05 Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Nowa Ruda - Słupiec
16.05 - 20.05 SportAccord Convention Ekateringburg, Rosja
21.05 - 21.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Bystrzyca Kłodzka
27.05 - 29.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Radzyń Podlaski
03.06 - 05.06 Mistrzostwa Polski Seniorów Tomaszów Mazowiecki
06.06 - 10.06 Puchar Europy i Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży Sofia, Bulgaria
10.06 - 12.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
02.07 - 08.07 Centralne letnie zgrupowanie Taekwon-Do Biała Podlaska
08.07 - 10.07 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Rumunia
15.07 - 17.07 Międzynarodowy Kurs Instruktorski New Castle upon Tyne, United Kingdom
21.08 - 21.08 Międzynarodowy Kurs Do – część I Online/Zoom
25.08 - 30.08 Centralne letnie zgrupowanie Taekwon-Do Firleju
28.08 - 28.08 Międzynarodowy Kurs Do – część II Online/Zoom
01.10 - 09.10 Puchar Świata Koper, Słowenia
01.10 - 31.10 Walny Zjazd Delegatów PZTKD Do ustalenia
21.10 - 23.10 XVI Mazovia Masters Cup & VIII MP Seniorów Starszych i Weteranów Ciechanów
22.10 - 23.10 Mistrzostwa Warszawy – Dzieci Młodzicy, Jun. Mł/Jun. Warszawa
05.11 - 06.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
09.12 - 11.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin