Kalendarz imprez PZTKD - 2021

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie aktualne/uaktualnione
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie przełożone lub miejsce/data do ustalenia
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie anulowane

Data Nazwa Lokalizacja  
03.01 - 09.01 XIX Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD Szczyrk
10.01 - 10.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Online
06.03 - 06.03 Ogólnopolski Kurs Sędziowski Do ustalenia
12.03 - 14.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
19.03 - 21.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Pruszcz Gdański
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mińsk Mazowiecki
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Mińsk Mazowiecki
27.03 - 27.03 Otwarte Mistrzostwa Dzieci (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Mińsk Mazowiecki
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Kłodzko
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Kłodzko
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew k. Poznania
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
27.03 - 27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
28.03 - 28.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rybnik - Boguszowice
28.03 - 28.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Rybnik - Boguszowice
06.04 - 06.04 White Card – Peace and Sport Online
09.04 - 11.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Taekwon-Do Do ustalenia
16.04 - 18.04 Międzynarodowy Kurs Sędziowski Online
17.04 - 17.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Pułtusk
17.04 - 17.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Pułtusk
17.04 - 17.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Pułtusk
18.04 - 18.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów | ODWOŁANE Radzyń Podlaski
18.04 - 18.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | ODWOŁANE Radzyń Podlaski
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Świerklany
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Świerklany
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Świerklany
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Miękinia
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Miękinia
24.04 - 24.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Miękinia
25.04 - 05.05 AETF Europejski Otwarty Turniej Taekwon-Do Online Online - Sportdata
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
08.05 - 08.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Sokółka
08.05 - 08.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Sokółka
14.05 - 16.05 Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Bystrzyca Kłodzka
16.05 - 16.05 Anxur Battle Terracina, Włochy
22.05 - 22.05 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Radzyń Podlaski
28.05 - 30.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda-Słupiec
11.06 - 13.06 Mistrzostwa Polski Seniorów Głubczyce
15.06 - 19.06 XI OTWARTY Puchar Europy i Międzynarodowy Puchar dla Dzieci i Kadetów [PRZEŁOŻONE NA 2022] Lignano, Sabbiadoro, Włochy
18.06 - 20.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
27.06 - 04.07 Kurs instruktorski (warunek, żeby kurs się odbył: 25 uczestników) Lublin
05.07 - 13.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do Do ustalenia
29.08 - 05.09 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Taekwon-Do Do ustalenia
06.09 - 12.09 Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów Taekwon-Do | PRZEŁOZONE NA 2023 Tampere, Finlandia
10.09 - 12.09 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Lublin
24.09 - 26.09 Międzynarodowy Puchar Taekwon-do Silesia Cup oraz Otwarty Puchar Dolnego Śląska dzieci w Taekwon-Do  Brzeg Dolny
08.10 - 10.10 Puchar Polski Seniorów i Juniorów | NOWY TERMIN Nowa Ruda-Słupiec
10.10 - 10.10 Walny Zjazd Delegatów PZTKD Do ustalenia
16.10 - 17.10 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
22.10 - 24.10 XV Mazovia Masters Cup & VII MP Seniorów Starszych i Weteranów Ciechanów
05.11 - 07.11 Międzynarodowy Kurs Instruktorski | PRZEŁOŻONY NA 2022 Seul, Korea
06.11 - 06.11 Mistrzostwa Warszawy Warszawa
07.11 - 12.11 Konwent SportAccord Yekaterinburg, Rosja
15.11 - 22.11 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Taekwon-Do Do ustalenia
23.11 - 28.11 XXXVI Seniorów i XXVII Junior Mistrzostwa Europy Taekwon-Do La Nucia, Hiszpania
17.12 - 19.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin