Kalendarz imprez PZTKD - 2019

Data Nazwa Lokalizacja  
11.01 - 13.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
12.01 - 13.01 Ogólnopolski Kurs Sędziowski Łódź
18.01 - 20.01 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
25.01 - 27.01 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Barcelona (Hiszpania)
26.01 - 26.01 Open Dutch 2019
NEWS: Open Dutch 2019 2019-01-30
Helmond, Holandia
30.01 - 03.02 Zgrupowanie Reprezentacji Mężczyzn COS Zakopane
07.02 - 10.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet COS Spała
12.02 - 18.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk
22.02 - 23.02 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
24.02 - 24.02 Nikko Roma Open Roma, Włochy
01.03 - 03.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Nowa Ruda-Słupiec
08.03 - 10.03 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Budapeszt, Węgry
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Kłobuck
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Kłobuck
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rawicz
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Rawicz
10.03 - 10.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Lubartów
10.03 - 10.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Lubartów
15.03 - 17.03 International Presov Open Presov, Słowacja
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Gdańsk
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Gdańsk
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Brzeg Dolny
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Brzeg Dolny
23.03 - 24.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Głubczyce
29.03 - 31.03 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Kłobuck
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Kłobuck
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Nowy Dwór Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Nowy Dwór Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Nowy Dwór Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Kłobuck
07.04 - 07.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lubartów
07.04 - 07.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lubartów
07.04 - 07.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lubartów
07.04 - 07.04 Anxur Battle Terracina, Włochy
13.04 - 13.04 Otwarty Międzywojewódzki Turniej Taekwon-Do Pietrowice
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Gdańsk
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. Pruszcz Gdański
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Pruszcz Gdański
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Lutynia
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lutynia
13.04 - 13.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) Lutynia
14.04 - 21.04 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Świata COS Spała
22.04 - 28.04 XV Juniorów i XXI Seniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do Inzell, Niemcy
05.05 - 10.05 SportAccord Convention Gold Coast, Australia
10.05 - 11.05 Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców
NEWS: Raport i Wyniki - XXVIII Mistrzostw Polski Taekwon-Do Juniorów i Młodzieżowców 2019-05-30
  2019-05-30-14:23_01.-UKŁADY-JUNIOREK-5---1-KUP.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:23_01.-Miejsca-medalowe-1---3---bez-dat-urodzenia.pdf   424 kB
  2019-05-30-14:23_02.-Ranking-bez-danych-osobowych---MPJ.pdf   271 kB
  2019-05-30-14:23_02.-Ranking-Pełny-MPJ-i-MPJM-(-Młodzieżowcy-i-Juniorzy)-bez-danych-osobowych.pdf   342 kB
  2019-05-30-14:23_02.-UKŁADY-JUNIOREK-I---III-DAN.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:23_03.-Klasyfikacja-punktowa-klubów---ISM.pdf   406 kB
  2019-05-30-14:23_04.-Klasyfikacja-medalowa-klubów---juniorzy.pdf   32 kB
  2019-05-30-14:23_03.-WALKI-JUNIOREK---45-KG.pdf   113 kB
  2019-05-30-14:23_05.-Klasyfikacja-medalowa-kobiet---Juniorki.pdf   35 kB
  2019-05-30-14:23_04.-WALKI-JUNIOREK---50-KG.pdf   117 kB
  2019-05-30-14:24_06.-Klasyfikacja-medalowa-mężczyzn---Juniorzy.pdf   35 kB
  2019-05-30-14:24_05.-WALKI-JUNIOREK---55-KG.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:24_07.-Klasyfikacja-medalowa-klubów---Młodzieżowcy.pdf   31 kB
  2019-05-30-14:24_06.-WALKI-JUNIOREK---60-KG.pdf   115 kB
  2019-05-30-14:24_08.-Klasyfikacja-medalowa-kobiet---Młodzieżowcy.pdf   31 kB
  2019-05-30-14:24_07.-WALKI-JUNIOREK---65-KG.pdf   114 kB
  2019-05-30-14:24_09.-Klasyfikacja-medalowa-mężczyzn---Młodzieżowcy.pdf   32 kB
  2019-05-30-14:24_08.-WALKI-JUNIOREK-+-65-KG.pdf   115 kB
  2019-05-30-14:24_09.-TECHNIKI-SPECJALNE-JUNIOREK.pdf   36 kB
  2019-05-30-14:24_10.-TESTY-SIŁY-JUNIOREK.pdf   37 kB
  2019-05-30-14:24_11.-UKŁADY-JUNIORÓW-5-1-KUP.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:24_12.-UKŁADY-JUNIORÓW-I---III-DAN.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:24_13.-WALKI-JUNIORÓW---50-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:24_14.-WALKI-JUNIORÓW---56-KG.pdf   115 kB
  2019-05-30-14:24_15.-WALKI-JUNIORÓW---62-KG.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:24_16.-WALKI-JUNIORÓW---68-KG.pdf   131 kB
  2019-05-30-14:24_17.-WALKI-JUNIORÓW---75-KG.pdf   116 kB
  2019-05-30-14:24_18.-WALKI-JUNIORÓW-+-75-KG.pdf   118 kB
  2019-05-30-14:24_19.-TECHNIKI-SPECJALNE-JUNIORÓW.pdf   36 kB
  2019-05-30-14:24_20.-TESTY-SIŁY-JUNIORÓW.pdf   42 kB
  2019-05-30-14:24_21.-WALKA-ARANŻOWANA-JUNIORÓW.pdf   115 kB
  2019-05-30-14:24_22.-IND-UKŁADY-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW-5---1-KUP.pdf   113 kB
  2019-05-30-14:24_24.-IND-UKŁADY-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW-II-DAN.pdf   110 kB
  2019-05-30-14:24_23.-IND-UKŁADY-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW-I-DAN.pdf   115 kB
  2019-05-30-14:24_27.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---56-KG.pdf   114 kB
  2019-05-30-14:24_26.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---50-KG.pdf   110 kB
  2019-05-30-14:24_28.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---62-KG.pdf   111 kB
  2019-05-30-14:24_29.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---68-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:24_31.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW-+-75-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:24_30.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---75-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:25_32.-IND-TECHNIKI-SPECJALNE-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW.pdf   31 kB
  2019-05-30-14:25_33.-IND-TESTY-SIŁY-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW.pdf   32 kB
  2019-05-30-14:25_34.-IND-UKŁADY-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW-5---1-KUP.pdf   114 kB
  2019-05-30-14:25_35.-IND-UKŁADY-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW-I-DAN.pdf   116 kB
  2019-05-30-14:25_39.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---57-KG.pdf   110 kB
  2019-05-30-14:25_37.-IND-UKŁADY-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW-III-DAN.pdf   111 kB
  2019-05-30-14:25_40.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---63-KG.pdf   112 kB
  2019-05-30-14:25_41.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---70-KG.pdf   113 kB
  2019-05-30-14:25_43.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---85-KG.pdf   112 kB
  2019-05-30-14:25_42.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---78-KG.pdf   114 kB
  2019-05-30-14:25_45.--IND-TECHNIKI-SPECJALNE-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW.pdf   32 kB
  2019-05-30-14:25_44.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW-+-85-KG.pdf   110 kB
  2019-05-30-14:25_46.--IND-TESTY-SIŁY-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW.pdf   33 kB
  2019-05-30-14:25_47.-WALKA-ARANŻOWANA-MŁODZIEŻOWCÓW.pdf   112 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---03.-WALKI-JUNIOREK---45-KG.pdf   104 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---04.-WALKI-JUNIOREK---50-KG.pdf   114 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---05.-WALKI-JUNIOREK---55-KG.pdf   119 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---06.-WALKI-JUNIOREK---60-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---07.-WALKI-JUNIOREK---65-KG.pdf   106 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---08.-WALKI-JUNIOREK-+-65-KG.pdf   108 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---14.-WALKI-JUNIORÓW---56-KG.pdf   109 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---15.-WALKI-JUNIORÓW---62-KG.pdf   120 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---16.-WALKI-JUNIORÓW---68-KG.pdf   123 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---17.-WALKI-JUNIORÓW---75-KG.pdf   112 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---18.-WALKI-JUNIORÓW-+-75-KG.pdf   116 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---27.-IND-WALKI-KOBIET-MŁODZIEŻOWCÓW---56-KG.pdf   106 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---41.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---70-KG.pdf   103 kB
  2019-05-30-14:25_Repasaż---42.-IND-WALKI-MĘŻCZYZN-MŁODZIEŻOWCÓW---78-KG.pdf   107 kB
Biała Podlaska
17.05 - 19.05 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
24.05 - 26.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
NEWS: XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do - Nowa Ruda Słupiec 2019-05-14
  XXVI MP Juniorów Młodszych TKD - Aplikacja   34 kB
  XXVI MP Juniorów Młodszych TKD - Komunikat   149 kB
NEWS: Raport i Wyniki - XXVI Mistrzostw Polski Taekwon-Do Juniorów Młodszych 2019-05-30
  2019-05-30-14:43_01.-UKŁADY-UNIOREK-MŁODSZYCH-6---2-KUP-1-POŁÓWKA.pdf   141 kB
  2019-05-30-14:43_01.-Miejsca-medalowe-1---3-bez-dat-urodzenia.pdf   360 kB
  2019-05-30-14:43_01.-UKŁADY-UNIOREK-MŁODSZYCH-6---2-KUP-2-POŁÓWKA.pdf   141 kB
  2019-05-30-14:43_02.-Ranking-bez-danych-osobowych.pdf   356 kB
  2019-05-30-14:43_02.-UKŁADY-UNIOREK-MŁODSZYCH-1-KUP---II-DAN.pdf   145 kB
  2019-05-30-14:43_03.-Klasyfikacja-punktowa-klubów---Juniorzy-Młodsi---DO-ISM.pdf   468 kB
  2019-05-30-14:43_03.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-42-KG.pdf   119 kB
  2019-05-30-14:43_04.-Klasyfikacja-medalowa-klubów---Juniorzy-Młodsi.pdf   34 kB
  2019-05-30-14:43_05.-Klasyfikacja-medalowa-kobiet---Juniorzy-Młodsi.pdf   35 kB
  2019-05-30-14:43_04.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-46-KG.pdf   142 kB
  2019-05-30-14:43_06.-Klasyfikacja-medalowa-mężczyzn---Juniorzy-Młodsi.pdf   35 kB
  2019-05-30-14:43_05.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-50-KG.pdf   146 kB
  2019-05-30-14:43_06.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-55-KG.pdf   149 kB
  2019-05-30-14:43_07.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-60-KG.pdf   146 kB
  2019-05-30-14:43_09.-TECHNIKI-SPECJALNE-JUNIOREK-MŁODSZYCH.pdf   38 kB
  2019-05-30-14:43_08.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-POW.-60-KG.pdf   144 kB
  2019-05-30-14:43_10.-UKŁADY-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-6---2-KUP-1-POŁÓWKA.pdf   141 kB
  2019-05-30-14:43_10.-UKŁADY-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-6---2-KUP-2-POŁÓWKA.pdf   129 kB
  2019-05-30-14:43_11.-UKŁADY-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-1-KUP---II-DAN.pdf   148 kB
  2019-05-30-14:43_12.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-46-KG.pdf   144 kB
  2019-05-30-14:43_13.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-52-KG.pdf   146 kB
  2019-05-30-14:43_14.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-58-KG.pdf   149 kB
  2019-05-30-14:43_15.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-64-KG.pdf   149 kB
  2019-05-30-14:43_16.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-70-KG.pdf   141 kB
  2019-05-30-14:44_18.-TECHNIKI-SPECJALNE-JUNIORÓW-MŁODSZYCH.pdf   38 kB
  2019-05-30-14:44_17.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-POW-70-KG.pdf   145 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---03.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-42-KG.pdf   106 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---04.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-46-KG.pdf   122 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---05.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-50-KG.pdf   128 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---06.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-55-KG.pdf   130 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---07.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-DO-60-KG.pdf   129 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---08.-WALKI-JUNIOREK-MŁODSZYCH-POW.-60-KG.pdf   123 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---12.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-46-KG.pdf   126 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---13.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-52-KG.pdf   130 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---14.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-58-KG.pdf   133 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---15.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-64-KG.pdf   132 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---16.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-DO-70-KG.pdf   121 kB
  2019-05-30-14:44_Repasaż---17.-WALKI-JUNIORÓW-MŁODSZYCH-POW-70-KG.pdf   128 kB
Nowa Ruda Słupiec
31.05 - 02.06 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Cardiff, Walia
31.05 - 02.06 Mistrzostwa Polski Seniorów Rybnik
03.06 - 05.06 IIC Sochi, Russia 2019 Sochi, Russia
07.06 - 09.06 X Otwarty Puchar Europy Soczi, Rosja
14.06 - 16.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
26.06 - 30.06 I Międzynarodowa Konferencja Trenerska ITF Limerick, Irlandia
05.07 - 14.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do Biała Podlaska
30.08 - 01.09 Międzynarodowy Kurs Harmony Lublin
14.09 - 14.09 VI Ogólnopolskie seminarium Taekwondix Wrocław
21.09 - 22.09 Seminarium dla stopni mistrzowskich Stęszew k. Poznań
28.09 - 08.10 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy COS Spała
10.10 - 13.10 XXV Juniorów i XXXIV Seniorów Mistrzostwa Europy Sarajewo, Bosnia i Herzegowina
09.11 - 10.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
16.11 - 17.11 IIC Espoo 2019 Espoo, Finlandia
22.11 - 24.11 XIII Mazovia Masters Cup & VI MP Seniorów Starszych i Weteranów Ciechanów
13.12 - 15.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Miniona impreza
01.01 Zawody sportowe Lublin - Przyszła impreza