06.01 - 07.01 | Ogólnopolskie Szkolenie Sędziów | Łódź |
12.01 - 14.01 | Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do | Warszawa |
27.01 - 28.01 | Seminarium dla stopni Mistrzowskich \r\n | Poznań |
28.01 - 28.01 | Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH | Helmond, Netherlands |
30.01 - 05.02 | Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD | Szczyrk |
22.02 - 25.02 | Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn | COS Spała |
24.02 - 24.02 | Roma Open | Roma, Włochy |
02.03 - 04.03 | Puchar Polski Seniorów i Juniorów | Mykanów |
09.03 - 10.03 | International Presov Open | Presov, Słowacja |
09.03 - 11.03 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Wrocław |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Borowa Oleśnicka |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Borowa Oleśnicka |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Książenice |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Książenice |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Tomaszów Mazowiecki |
17.03 - 17.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych | Tomaszów Mazowiecki |
18.03 - 18.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) | Lublin |
18.03 - 18.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) | Lublin |
18.03 - 18.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Poczesna |
18.03 - 18.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Poczesna |
23.03 - 25.03 | Grand Prix Seniorów i Juniorów | Głubczyce |
02.04 - 11.04 | Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy | COS Spała |
12.04 - 15.04 | XXXIII Seniorów i XXIV Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do | Maribor, Slovenia |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) | Bystrzyca Kłodzka |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Bystrzyca Kłodzka |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Bystrzyca Kłodzka |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Nowy Dwór Mazowiecki |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Nowy Dwór Mazowiecki |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) | Nowy Dwór Mazowiecki |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) | Pruszcz Gdański |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. | Pruszcz Gdański |
21.04 - 21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów | Pruszcz Gdański |
22.04 - 22.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Lubartów |
22.04 - 22.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Lubartów |
22.04 - 22.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) | Poznań |
22.04 - 22.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Poznań |
22.04 - 22.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Poznań |
28.04 - 28.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) | Świerklany k/Rybnika |
28.04 - 28.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Świerklany k/Rybnika |
28.04 - 28.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Świerklany k/Rybnika |
11.05 - 12.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów | Kłobuck |
12.05 - 13.05 | IIC Ireland 2018 | Dublin, Irlandia |
18.05 - 20.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych | Nowa Ruda Słupiec |
25.05 - 27.05 | Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców | Kłobuck |
15.06 - 17.06 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Lublin |
06.07 - 15.07 | Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do | Biała Podlaska |
17.08 - 19.08 | IIC Sweden 2018 | Skövde, Szwecja |
24.08 - 02.09 | Kurs instruktorów Taekwon-Do i TKD KIDS | Lublin |
01.09 - 02.09 | Międzynarodowy Kurs TKD KIDS | Lublin |
15.09 - 15.09 | V Ogólnopolskie seminarium Taekwondix | Wrocław |
27.09 - 01.10 | VII Puchar Świata Seniorów i Juniorów Taekwon-Do | Sydney, Australia |
14.10 - 14.10 | Walny Zjazd Delegatów PZTKD | Warszawa |
19.10 - 21.10 | Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd I) | Częstochowa |
25.10 - 28.10 | IX Puchar Europy Taekwon-Do i Międzynarodowy Turniej Dzieci i Kadetów | Sibiu, Rumunia |
09.11 - 11.11 | IIC in Bulgaria | Sofia, Bulgaria |
10.11 - 11.11 | Seminarium dla stopni uczniowskich z Mistrzem Jarosławem Suską | Łódź |
16.11 - 18.11 | XII Mazovia Masters Cup & V MP Weteranów | Ciechanów |
23.11 - 25.11 | Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd II) | Częstochowa |
23.11 - 25.11 | Międzynarodowy Kurs Sędziowski | Miesbach, Niemcy |
30.11 - 02.12 | Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd III) | Częstochowa |
09.12 - 09.12 | Turniej Mikołajkowy Taekwon-Do, TKD Kids i Dzień Tygrysa | Lublin |
14.12 - 16.12 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Lublin |