01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie aktualne/uaktualnione
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie przełożone lub miejsce/data do ustalenia
01.01 Zawody sportowe Lublin - Wydarzenie anulowane
Data | Nazwa | Lokalizacja | |
08.01 - 10.01 | Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do | Warszawa, Polska | |
16.01 - 17.01 | Taekwondix - Międzynarodowy Kurs dla Instruktorów | Wrocław, Polska | |
23.01 - 24.01 | Seminarium szkoleniowe dla stopni mistrzowskich | Gdańsk, Polska | |
24.01 - 30.11 | Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH | Best, Norwegia | |
29.01 - 03.02 | Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet | COS Spała | |
03.02 - 07.02 | Zgrupowanie Reprezentacji Mężczyzn | COS Spała | |
12.02 - 18.02 | Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do | Szczyrk, Polska | |
13.02 - 14.02 | ITA Cork Open International | Cork, Irlandia | |
26.02 - 28.02 | Mecz Międzypaństwowy Uzbekistan – Polska | Uzbekistan | |
27.02 - 30.11 | Ogólnopolskie konsultacje sparingowe | Ciechanów, Polska | |
27.02 - 30.11 | Ogólnopolskie szkolenie sędziów | Łódź, Polska | |
04.03 - 05.03 | Seminarium przed egzaminem na stopnie mistrzowskie DAN | Wrocław, Polska | |
06.03 - 30.11 | Egzamin na stopnie dan | Wrocław, Polska | |
11.03 - 13.03 | Puchar Polski Seniorów i Juniorów | Rybnik, Polska | |
12.03 - 13.03 | XIV Presov Open | Presov, Słowacja | |
16.03 - 17.03 | ITA Dublin Open International | Dublin, Irlandia | |
18.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Rybnik | |
18.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł | Rybnik | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJ | Borowa/Miękinia | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJMŁ | Borowa/Miękinia | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Działoszyn | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł | Działoszyn | |
19.03 - 20.03 | VI Międzynarodowy Puchar Czarnego Orła Taekwon-Do | Hamburg, Niemcy | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJ | Kolbudy | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJMŁ | Kolbudy | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Lublin | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Lublin | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Mińsk Mazowiecki | |
19.03 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Mińsk Mazowiecki | |
01.04 - 03.04 | Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów | Bartoszyce, Polska | |
02.04 - 03.04 | Taekwon-Do ITF Viking Cup International 2016 | Skovde, Szwecja | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Bartoszyce | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Bartoszyce | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) | Bartoszyce | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) | Łódź | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Łódź | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł | Łódź | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł | Olsztyn k. Janowa | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Olsztyn k. Janowa | |
09.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) | Olsztyn k. Janowa | |
10.04 - 30.11 | International Italian Open | Terracina, Włochy | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) | Dąbrowa Białostocka | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Dąbrowa Białostocka | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Dąbrowa Białostocka | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) | Lublin | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJ | Lublin | |
16.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJMŁ | Lublin | |
17.04 - 26.04 | Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów | COS Spała | |
17.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJMŁ | Gdańsk | |
17.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJ | Gdańsk | |
17.04 - 30.11 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) | Gdańsk | |
28.04 - 01.05 | XXXI Seniorów i XXII Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do | Tampere, Finlandia | |
13.05 - 15.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych | Nowa Ruda-Słupiec | |
20.05 - 21.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów | Kłobuck | |
21.05 - 22.05 | Kids Course Belgium 2016 | Lokeren, Belgia | |
27.05 - 29.05 | 110 IIC Warszawa 2016 | Warszawa, Polska | |
04.06 - 05.06 | Międzynarodowy Kurs Sędziowski | Dublin, Irlandia | |
10.06 - 12.06 | Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców | Biała Podlaska | |
17.06 - 19.06 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie | Lublin | |
24.06 - 26.06 | VII Puchar Europy Taekwon-Do Seniorów i Juniorów | Cluj Napoka, Rumunia | |
19.08 - 28.08 | Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do | Biała Podlaska | |
19.08 - 28.08 | Kurs na trenerów klasy II, I oraz klasy mistrzowskiej | Biała Podlaska | |
06.09 - 11.09 | Konwent Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do | Benidorm, Hiszpania | |
16.09 - 25.09 | Kurs na instruktorów Taekwon-Do | Lublin | |
24.09 - 30.11 | Ogólnopolskie konsultacje sparingowe | Ciechanów | |
12.10 - 16.10 | VI Puchar Świata Taekwon-Do Seniorów i Juniorów | Budapeszt, Węgry | |
22.10 - 30.11 | Walny Zjadz Delegatów PZTKD | Warszawa | |
05.11 - 06.11 | Seminarium dla stopni uczniowskich z Jarosławem Suską | Łódź | |
18.11 - 19.11 | X Masters Mazovia Cup | Ciechanów | |
09.12 - 10.12 | Seminarium przed egz na stop. mistrz. | Lublin | |
11.12 - 11.12 | Egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Lublin |