Kalendarz imprez PZTKD - 2019

Data Nazwa Lokalizacja  
11.01 - 13.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
12.01 - 13.01 Ogólnopolski Kurs Sędziowski Łódź
18.01 - 20.01 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
25.01 - 27.01 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Barcelona (Hiszpania)
26.01 - 26.01 Open Dutch 2019 Helmond, Holandia
30.01 - 02.02 Zgrupowanie Reprezentacji Mężczyzn COS Spała
07.02 - 10.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet COS Spała
12.02 - 18.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk
22.02 - 24.02 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
24.02 - 24.02 Nikko Roma Open Roma, Włochy
01.03 - 03.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Nowa Ruda-Słupiec
08.03 - 10.03 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Budapeszt, Węgry
09.03 - 09.03 "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów" Lubartów
09.03 - 09.03 "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie 
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł." Lubartów
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Kłobuck
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Kłobuck
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rawicz
09.03 - 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Rawicz
15.03 - 17.03 International Presov Open Presov, Słowacja
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Pruszcz Gdański
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Pruszcz Gdański
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Nowy Dwór Mazowiecki
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Nowy Dwór Mazowiecki
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Brzeg Dolny
16.03 - 16.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Brzeg Dolny
22.03 - 24.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Głubczyce
29.03 - 31.03 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Świętochłowice
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Świętochłowice
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Stęszew k. Poznania
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Nowy Dwór Mazowiecki
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Gdańsk
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. Gdańsk
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Gdańsk
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Miękinia
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Miękinia
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) Miękinia
06.04 - 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Świętochłowice
07.04 - 07.04 Anxur Battle Terracina, Włochy
12.04 - 21.04 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Świata COS Spała
13.04 - 13.04 Otwarty Międzywojewódzki Turniej Taekwon-Do Pietrowice
22.04 - 28.04 XV Juniorów i XXI Seniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do Inzell, Niemcy
05.05 - 10.05 SportAccord Convention Gold Coast, Australia
11.05 - 12.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Do ustalenia
17.05 - 19.05 Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej Częstochowa
24.05 - 26.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda Słupiec
31.05 - 02.06 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Cardiff, Walia
31.05 - 02.06 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Rybnik
07.06 - 09.06 X Otwarty Puchar Europy Soczi, Rosja
14.06 - 16.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
30.08 - 01.09 Międzynarodowy Kurs Harmony Lublin
21.09 - 22.09 Seminarium dla stopni mistrzowskich Stęszew k. Poznań
28.09 - 08.10 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy COS Spała
09.10 - 11.10 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską Łódź
10.10 - 13.10 XXV Juniorów i XXXIV Seniorów Mistrzostwa Europy Do ustalenia
10.10 - 13.10 XXXIV Seniorów i XXV Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Sarajewo, Bosnia i Herzegowina
22.11 - 24.11 XIII Mazovia Masters Cup & VI MP Seniorów Starszych i Weteranów Ciechanów
13.12 - 15.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Miniona impreza
01.01 Zawody sportowe Lublin - Przyszła impreza