Kalendarz imprez PZTKD - 2018

Data Nazwa Lokalizacja  
06.01 - 07.01 Ogólnopolskie Szkolenie Sędziów Łódź
12.01 - 14.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
27.01 - 28.01 Seminarium dla stopni Mistrzowskich Poznań
28.01 - 28.01 Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH Helmond, Netherlands
30.01 - 05.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD Szczyrk
22.02 - 25.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn COS Spała
24.02 - 24.02 Roma Open Roma, Włochy
02.03 - 04.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Mykanów
09.03 - 10.03 International Presov Open Presov, Słowacja
09.03 - 11.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Tomaszów Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Grodzisk Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Grodzisk Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Borowa Oleśnicka
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Borowa Oleśnicka
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Poczesna
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Poczesna
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
23.03 - 25.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Głubczyce
02.04 - 11.04 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy COS Spała
12.04 - 15.04 XXXIII Seniorów i XXIV Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Maribor, Slovenia
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Lubartów
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lubartów
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Bystrzyca Kłodzka
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Bystrzyca Kłodzka
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) Bystrzyca Kłodzka
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Poznań
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Poznań
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Poznań
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Świerklany k/Rybnika
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Świerklany k/Rybnika
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Świerklany k/Rybnika
11.05 - 12.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Kłobuck
12.05 - 13.05 IIC Ireland 2018 Dublin, Irlandia
18.05 - 20.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda Słupiec
25.05 - 27.05 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Kłobuck
15.06 - 17.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
06.07 - 15.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do Biała Podlaska
17.08 - 19.08 IIC Sweden 2018 Skövde, Szwecja
24.08 - 02.09 Kurs instruktorów Taekwon-Do i TKD KIDS Lublin
01.09 - 02.09 Międzynarodowy Kurs TKD KIDS Lublin
15.09 - 15.09 V Ogólnopolskie seminarium Taekwondix Wrocław
27.09 - 01.10 VII Puchar Świata Seniorów i Juniorów Taekwon-Do Sydney, Australia
14.10 - 14.10 Walny Zjazd Delegatów PZTKD Warszawa
19.10 - 21.10 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd I) Częstochowa
25.10 - 28.10 IX Puchar Europy Taekwon-Do i Międzynarodowy Turniej Dzieci i Kadetów Sibiu, Rumunia
09.11 - 11.11 IIC in Bulgaria Sofia, Bulgaria
10.11 - 11.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z Mistrzem Jarosławem Suską Łódź
16.11 - 18.11 XII Mazovia Masters Cup & IV MP Weteranów Ciechanów
23.11 - 25.11 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd II) Częstochowa
23.11 - 25.11 Międzynarodowy Kurs Sędziowski Miesbach, Niemcy
30.11 - 02.12 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd III) Częstochowa
09.12 - 09.12 Turniej Mikołajkowy Taekwon-Do, TKD Kids i Dzień Tygrysa Lublin
14.12 - 16.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Miniona impreza
01.01 Zawody sportowe Lublin - Przyszła impreza