Kalendarz imprez PZTKD - 2017

Data Nazwa Lokalizacja  
06.01 - 08.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
07.01 - 08.01 Ogólnopolskie szkolenie sędziów Lublin
14.01 - 30.11 Taekwondix – II Międzynarodowe Seminarium dla instruktorów Wrocław
20.01 - 26.01 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk, Polska
04.02 - 05.02 Taekwondix – II Międzynarodowe Seminarium dla instruktorów Wrocław
04.02 - 05.02 ITA Cork Open International Cork, Irelandia
10.02 - 12.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn COS Spała
11.02 - 12.02 Seminarium z Mistrzem Jerzy Jedutem 'więcej niż sparing' Ciechanów
18.02 - 19.02 Seminarium dla stopni mistrzowskich Gdańsk
25.02 - 26.02 Roma Open Roma, Włochy
01.03 - 05.03 Konwent Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do Benidorm, Hiszpania
03.03 - 05.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Mykanów k. Częstochowy
11.03 - 12.03 International Presov Open Presov, Słowacja
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJ Głubczyce/Opole
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJMŁ Głubczyce/Opole
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Bełchatów
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Bełchatów
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Ciechanów
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Ciechanów
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJMŁ Kolbudy
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJ Kolbudy
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Lublin
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Lublin
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Kłobuck
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Kłobuck
24.03 - 26.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
31.03 - 02.04 Grand Prix Seniorów i Juniorów Bartoszyce
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Jabłonna
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Jabłonna
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Jabłonna
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Kraków
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Kraków
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Kraków
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJMŁ Wrocław
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJ Wrocław
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Wrocław
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Janów Podlaski
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Janów Podlaski
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Janów Podlaski
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJMŁ Pruszcz Gdański
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJ Pruszcz Gdański
08.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Pruszcz Gdański
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Poznań
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Poznań
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Poznań
09.04 - 30.11 International Italian Open "The Anxur Battle" Terracina, Włochy
13.04 - 18.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów COS Spala
19.04 - 23.04 XXXII Seniorów i XXIII Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Sofia, Bułgaria
12.05 - 13.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Dąbrowa Białostocka
19.05 - 21.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Glubczyce
26.05 - 28.05 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Ciechanów
09.06 - 11.06 VIII Puchar Europy Taekwon-Do Seniorów i Juniorów Lublin
16.06 - 18.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
07.07 - 16.07 Centralne Letnie Zgrupowanie TKD 2017 Biała Podlaska
01.09 - 03.09 Konsultacje Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn COS Spała
16.09 - 17.09 Seminarium "Sparring Plus" z Mistrzem Jedutem Lubin
03.10 - 08.10 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów COS Spała
09.10 - 16.10 XX Seniorów i XIV Juniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do Dublin, Irlandia
04.11 - 05.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z Jarosławem Suską Łódź
18.11 - 19.11 XI Mazovia Masters Cup & IV MP Weteranów Ciechanów
15.12 - 17.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin