Kalendarz imprez PZTKD - 2016

Data Nazwa Lokalizacja  
08.01 - 10.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa, Polska
16.01 - 17.01 Taekwondix - Międzynarodowy Kurs dla Instruktorów Wrocław, Polska
23.01 - 24.01 Seminarium szkoleniowe dla stopni mistrzowskich Gdańsk, Polska
24.01 - 30.11 Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH Best, Norwegia
29.01 - 03.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet COS Spała
03.02 - 07.02 Zgrupowanie Reprezentacji Mężczyzn COS Spała
12.02 - 18.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk, Polska
13.02 - 14.02 ITA Cork Open International Cork, Irlandia
26.02 - 28.02 Mecz Międzypaństwowy Uzbekistan – Polska Uzbekistan
27.02 - 30.11 Ogólnopolskie szkolenie sędziów Łódź, Polska
27.02 - 30.11 Ogólnopolskie konsultacje sparingowe Ciechanów, Polska
04.03 - 05.03 Seminarium przed egzaminem na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław, Polska
06.03 - 30.11 Egzamin na stopnie dan Wrocław, Polska
11.03 - 13.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Rybnik, Polska
12.03 - 13.03 XIV Presov Open Presov, Słowacja
16.03 - 17.03 ITA Dublin Open International Dublin, Irlandia
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Rybnik
18.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rybnik
19.03 - 20.03 VI Międzynarodowy Puchar Czarnego Orła Taekwon-Do Hamburg, Niemcy
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJMŁ Borowa/Miękinia
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJ Borowa/Miękinia
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Działoszyn
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Działoszyn
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Mińsk Mazowiecki
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mińsk Mazowiecki
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJMŁ Kolbudy
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJ Kolbudy
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Lublin
19.03 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Lublin
01.04 - 03.04 Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów Bartoszyce, Polska
02.04 - 03.04 Taekwon-Do ITF Viking Cup International 2016 Skovde, Szwecja
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Łódź
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Łódź
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Łódź
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Bartoszyce
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Bartoszyce
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Bartoszyce
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Olsztyn k. Janowa
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Olsztyn k. Janowa
09.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Olsztyn k. Janowa
10.04 - 30.11 International Italian Open Terracina, Włochy
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJMŁ Lublin
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJ Lublin
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Lublin
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Dąbrowa Białostocka
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Dąbrowa Białostocka
16.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Dąbrowa Białostocka
17.04 - 26.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów COS Spała
17.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJMŁ Gdańsk
17.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJ Gdańsk
17.04 - 30.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Gdańsk
28.04 - 01.05 XXXI Seniorów i XXII Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Tampere, Finlandia
13.05 - 15.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda-Słupiec
20.05 - 21.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Kłobuck
21.05 - 22.05 Kids Course Belgium 2016 Lokeren, Belgia
27.05 - 29.05 110 IIC Warszawa 2016 Warszawa, Polska
04.06 - 05.06 Międzynarodowy Kurs Sędziowski Dublin, Irlandia
10.06 - 12.06 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Biała Podlaska
17.06 - 19.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie Lublin
24.06 - 26.06 VII Puchar Europy Taekwon-Do Seniorów i Juniorów Cluj Napoka, Rumunia
19.08 - 28.08 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do Biała Podlaska
19.08 - 28.08 Kurs na trenerów klasy II, I oraz klasy mistrzowskiej Biała Podlaska
06.09 - 11.09 Konwent Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do Benidorm, Hiszpania
16.09 - 25.09 Kurs na instruktorów Taekwon-Do Lublin
24.09 - 30.11 Ogólnopolskie konsultacje sparingowe Ciechanów
12.10 - 16.10 VI Puchar Świata Taekwon-Do Seniorów i Juniorów Budapeszt, Węgry
22.10 - 30.11 Walny Zjadz Delegatów PZTKD Warszawa
05.11 - 06.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z Jarosławem Suską Łódź
18.11 - 19.11 X Masters Mazovia Cup Ciechanów
09.12 - 10.12 Seminarium przed egz na stop. mistrz. Lublin
11.12 - 11.12 Egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Miniona impreza
01.01 Zawody sportowe Lublin - Przyszła impreza